Dzīves gudrais

Atceraties, rakstījām par melniem kaķēniem, brālīšiem, kuri izglābti no uzņēmuma teritorijas? Kad uzņēmuma vadība jau bija paguvusi apmēram 30 kaķus aizvest uz mežu... Bet mūsu biedrība vēl paguva vismaz nelielu daļu izglābt...

Lūk, viens no kaķēniem, kurš toreiz tika notverts. Šādi kaķi ir retums un ārkārtīgi liela dāvana citiem kaķiem, ar kuriem sanāk dzīvot kopā. Kādēļ?

Jo šim kaķu puikam, vēl esot pavisam mazam, sanāca kļūt teju vai par vecāku pārējiem kaķēniem. Šajā kaķu zēnā ir ļoti daudz gudrības un sirsnības. Viņš rūpējās, uzmanīja, apkopa pārējos kaķēnus, un ļāva viņiem sajust drošību. Neskatoties uz to, ka bija un vēl arvien pats ir tikai kaķēns - viņš ir tikai 4 mēnešus vecs.

Šādi kaķi mūsu biedrībā pašlaik ir trīs. Tādi, kas liks iejusties jaunajā vidē ikvienam dzīvniekam - jaunpienācējam. Uz agresiju reaģēs mierīgi, nosvērti, un izveidos kontaktu pat ar mežonīgiem kaķiem.

Zinām! Šādi kaķi ir īsts brīnums! Meklējam pašas labākās mājas un pašus labākos saimniekus!Ja nu nespēj mūsu mazajam gudriniekam sniegt mājas, tu vari atbalstīt viņu un citus biedrības kaķis ar ziedojumu: 

- Biedrība Dzīvnieku palīdzības dienests

Reģ.Nr. 50008258651
Konts
LV71PARX0020281810001

- PayPal- animalhelpserviss@gmail.com

- Ziedojumu tālrunis - 90006887 (maksa par zvanu- 1,42€)

- Var ziedot caur Ziedot.lv platformu: http://www.ziedot.lv/ieskaties-sirdi-3928

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Instagram