ElīzaAdoptēta.

Šī mazā, smalkā, miniatūrā  2 gadus vecā kaķu meitenīte ir Elīza. Uzmetot aci, tā vien šķiet, ka viņa vēl arvien ir kaķēns. Tomēr viņa savā pavisam īsajā mūžā ir redzējusi un jutusi pārāk daudz sliktā.Viņa dzīvoja kapos. Dzīvoja un dzemdēja kaķēnus. Apsargs viņu baroja. Lapsa zaga Elīzas bērniņus, bet viņa cīnījās kā varēja...


Jūlijā mūsu biedrības brīvprātīgie devās pakaļ kaķu mammītei un jaunākajām atvasēm. Parasti, mammas tiek sterilizētas un palaistas atpakaļ - jo viņas pēc dzīves dabā, mežonīgos apstākļos, nespēj iejusties mājās. Šoreiz bija citādāk.

Elīza ir ļoti mīļa, inteliģenta, pieklājīga, kārtīga, ļoti pateicīga par itin visu. Ļoti patīk dot bučas. Mīlestības pielieta kaķenīte! Ļoti īpaša!

Meklējam Elīzai (un citiem biedrības kaķiem) pašas labākās un mīlestības pilnākās mājas!

Raksti mums, ja ir kādi jautājumi!

Mūsu biedrībai ir nepieciešams Tavs atbalsts! Jo mēs nevaram citādāk pastāvēt un darboties...


Ja nevari piedāvāt šīm skaistulēm mājas, tu vari mūs atbalstīt ziedojot: 

- Biedrība Dzīvnieku palīdzības dienests

Reģ.Nr. 50008258651
Konts: 
LV71PARX0020281810001

- PayPal- animalhelpserviss@gmail.com

- Ziedojumu tālrunis - 90006887 (maksa par zvanu- 1,42€)

- Var ziedot caur Ziedot.lv platformu: http://www.ziedot.lv/ieskaties-sirdi-3928

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Instagram