Melnbaltās māsiņas un brālītisAdoptēti.

Super mīļais brālis un māsiņas meklē pastāvīgas mājas! 

Šīs saimes stāsts it kā nav diez ko atšķirīgs no pārējiem. Bet katru reizi tik un tā - neaprakstāmi skarbi apzināties, ka tā notiek...


Kādā dārzu rajonā dzīvo bezatbildīgi kaķu saimnieki - kaķus baro reti, un atsakās sterilizēt. Sekas ir visai loģiskas - kaķi vairojas neprakstāmā ātrumā. Vienīgā šo kaķu iespēja ir kaimiņi. Viņi šoreiz ne tikai pabaroja, bet arī notvēra izbadējušos kaķu mammīti un kaķēnus, lai nodotu mūsu biedrībai. Kaķene tika sterilizēta un palaista atpakaļ savā ierastajā vidē. Savukart kaķēni - izārstēti, izloloti, izbaroti - gatavi meklēt savas pastāvīgās mājas.


Māsiņas dienas pavada laiski, gulšņājot, baudot mieru un siltumu. Meitenes arī ir atturīgājas kontaktā ar cilvēku, bet nav nedz agresīvas, nedz bailīgas. Savukārt brālītis ir īsts mīlestības iemiesojums. bet arī daudz aktīvāks. 


Gaidam tikai saprotošus un mīlošus saimniekus!


Raksti mums, ja ir kādi jautājumi!

Mūsu biedrībai ir nepieciešams Tavs atbalsts! Jo mēs nevaram citādāk pastāvēt un darboties...Ja nevari adoptēt šos skaistuļus vai citus mūsu biedrības kaķus, tu vari viņiem palīdzēt ar savu ziedojumu:

- Biedrība Dzīvnieku palīdzības dienests

Reģ.Nr. 50008258651
Konts
LV71PARX0020281810001

- PayPal- animalhelpserviss@gmail.com

- Ziedojumu tālrunis - 90006887 (maksa par zvanu- 1,42€)

- Var ziedot caur Ziedot.lv platformu: http://www.ziedot.lv/ieskaties-sirdi-3928.


Ar adopcijas noteikumiem iepazīsties ŠEIT>>>

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Instagram