PončiksAdoptēts.

Pončiks ir aptuveni 5 (iespējams, vairāk) mēnešus vecs kaķu puika. Tika notverts kādā no Jūrmalas pagalmiem. Viņi bija trīs brāļi, no kuriem Pončiks bija mazākais un vājākais. Bet šajā mazajā žiperī bija neprakstāma vēlme dzīvot. Tika izbarots jau pagaidu mājās.Pončiks būs maza auguma runcis. Vizuāli ir asociācija ar kultūristiem. Lai gan arī vārds Pončiks nav iedots netīšām - tas pateicoties figūras aprisēm. Un jā - pagaidu māju saimniece saka-  kad ieskatās acīs, esot sajūta, ka pretī lūkojas cilvēks... Tur ir neaprakstāms dziļums.

Ļoti orientēts uz cilvēku un kopā būšanu. Rotaļīgs, runīgs, nav dominants. Labi sadzīvos ar citiem kaķiem. Ir īpaša pazīme - savdabīga skriešana.

Piecus mēnešus vecs, vakcinēts attārpots.

Pončiks ļoti gaida savus saimniekus - vismīļākos un labākos!

Raksti mums, ja ir kādi jautājumi! 

Mūsu biedrībai ir nepieciešams Tavs atbalsts! Jo mēs nevaram citādāk pastāvēt un darboties...Lūdzu, ziedo mūsu biedrības dzīvniekiem:


- Biedrība Dzīvnieku palīdzības dienests

Reģ.Nr. 50008258651
Konts
LV71PARX0020281810001

- PayPal- animalhelpserviss@gmail.com

- Ziedojumu tālrunis - 90006887 (maksa par zvanu- 1,42€)

- Var ziedot caur Ziedot.lv platformu: http://www.ziedot.lv/ieskaties-sirdi-3928


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Instagram