SerjožinkaMūsu biedrības pagaidu māju saimnieces rūpējas par kādu kaķu koloniju dārzkopības kooperatīvā "Bērzs - K". Tika izķerti visi kaķi, sterilizēti, atkal palaisti brīvībā. Mūsu pagaidu māju saimnieces jau divus gadus baro, uzmana šo koloniju, bet šogad tai pievienojās trīs kaķenes. Nesterilizētās kaķenes dzemdēja kaķēnus, no kuriem viens ir Serjoža.


Kaķēni tika notverti, un tika piestrādāts pie socializēšanas. Daļa no kaķēniem jau atradusi mājas, bet palikuši vēl trīs strīpaiņi. Viens no viņiem - Serjožinka.

Serjožinkam viņa ģimene ir itin viss! Viņš velta visu savu uzmanību savam mīļajam cilvēkam! Kaķu puika ir absolūti orientēts uz cilvēku, uz savu tuvāko. Viņam ļoti patīk būt blakus cilvēkam, palīdzēt ikvienā darbiņā. Viņš izturas ar lielu mīlestību pret ikvienu, kurš mīl viņu. Mazajā kaķu bērnā ir ārkārtīgi daudz mīlestības!

Meklējam mūsu mīļajam Serjožinkam pašas labākās mājas un mīļākos saimniekus.

Piecus mēnešus vecs, vakcinēts, attārpots.

Raksti mums, ja ir kādi jautājumi!

Mūsu biedrībai ir nepieciešams Tavs atbalsts! Jo mēs nevaram citādāk pastāvēt un darboties...

Lūdzu, ziedo mūsu biedrības dzīvniekiem:


Ja nevari piedāvāt Serjožinkam mājas, tu vari mūs atbalstīt ziedojot: 

- Biedrība Dzīvnieku palīdzības dienests

Reģ.Nr. 50008258651
Konts
LV71PARX0020281810001

- PayPal- animalhelpserviss@gmail.com

- Ziedojumu tālrunis - 90006887 (maksa par zvanu- 1,42€)

- Var ziedot caur Ziedot.lv platformu: http://www.ziedot.lv/ieskaties-sirdi-3928

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Instagram