SofaŠī trīskrāsainā skaistule ir Sofa. Viņu kopā ar mammīti un vēl 4 brāļiem un māsām ilgu laiku centāmies notvert Ķengaragā.Māsas, brāļi - visi jau ir savās pastāvīgajās mājās. Tikai Sofa, neskatoties uz savu mīlestības pilno raksturu, vēl ir meklējumos. Mēs nesaprotam, kādēļ tā... Jo viņas saimniekiem tiks neaprakstāmi daudz laimes un prieka.


Sofa ir ļoti maiga, mīļa. Labprāt grib zināt visu - kas, ko, kur un kad. Blakus cilvēkam kaķenīte teju vai plaukst - iegūst grāciju, iekšējo mieru ar ko labprāt dalās.  Sofiņai ļoti patīk būt blakus savam mīļajam cilvēkam, labprāt pavada laiku uz rokām.  Labprāt ļaujas glāstiem.

Bet pret nezināmiem cilvēkiem izturēsies uzmanīgi. Vajadzēs dot laiku, lai Sofa notic - šis cilvēks ir labs!


6 mēnešus veca, sterilizēta, vakcinēta, attāpota.


Lieliski saprotas ar citiem kaķiem.

Gaidam tikai ļoti saprotošus, iejūtīgus un gādīgus adoptētājus.

Raksti mums, ja ir kādi jautājumi!

Mūsu biedrībai ir nepieciešams Tavs atbalsts! Jo mēs nevaram citādāk pastāvēt un darboties...


Lūdzu, ziedo mūsu biedrības dzīvniekiem:

- Biedrība Dzīvnieku palīdzības dienests

Reģ.Nr. 50008258651
Konts
LV71PARX0020281810001

- PayPal- animalhelpserviss@gmail.com

- Ziedojumu tālrunis - 90006887 (maksa par zvanu- 1,42€)

- Var ziedot caur Ziedot.lv platformu: http://www.ziedot.lv/ieskaties-sirdi-3928.


Ar adopcijas noteikumiem iepazīsties ŠEIT>>>

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Instagram