Strīpainās māsiņas


Māsiņas tika notvertas uzņēmumu teritorijā oktobra sākumā. Nav zināms - no kurienes un kā tur nokļuvušas... Tur nu viņas bija - divas mazas kaķenītes starp smagajām automašīnām, kuras nemitīgi kursēja turp - šurp. Nelaimes gadījumi būtu bijuši teju neizbēgami.


Tā mazulītes nonāca mūsu biedrības pagaidu mājās.
Kaķu meitiņas ir dikti mīļas un rotaļīgas. Ļoti patīk dot bučas un lieliski saprotas ar citiem kaķiem. Viena māsiņa ir kautrīgāka, bet viņas gadījumā cilvēkam jāizrāda lielāku inciatīvu - pašam jāpaņem rokās, pašam japienāk. Kautrīgajai māsiņai šāda uzmanība ļoti iet pie sirds. Murrās un baudīs. Drošākā kaķenīte pati atnāks un "paņems" ko un cik vajag.


Ļoti vēlētos abām māsiņām atrast vienas mājas, jo ir tik ļoti pieķērušās viena otrai - čuč, atpūšas, spēlējas kopā.
Viena ar otru jūtas drošībā.
Attātpotas, vakcinētas, aptuveni 4 līdz 4.5 mēnešus vecas.
Lūdzu, atbalsti mūsu biedrības dzīvniekus. Visi saziedotie līzekļi tiek novirzīti ielas kaķu izķeršanai, sterilizēšanai, ārstēšanai un kaķu uzturēsanai pagaidu mājās.
Ziedojumiem:

- Biedrība Dzīvnieku palīdzības dienests

Reģ.Nr. 50008258651
Konts
LV71PARX0020281810001

- PayPal- animalhelpserviss@gmail.com

- Ziedojumu tālrunis - 90006887 (maksa par zvanu- 1,42€)

- Var ziedot caur Ziedot.lv platformu: http://www.ziedot.lv/ieskaties-sirdi-3928

Pirms lem par mūsu biedrības kaķu adopciju, izlasi adopcijas noteikumus: ŠEIT>>>

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Instagram